брендинг, маркетингові дослідження, позиционирование, стратегічний маркетинг, marketing, industrial marketing, KPI, branding, innovations, positioning, marketig research

ХІV Міжнародна науково-практична конференція «B2B–Маркетинг»

КПІ ім. Ігоря Сікорського

April 29, 2020 – April 30, 2020


ХІV Міжнародна науково-практична конференці «B2B-Маркетинг» на базі кафедри промислового маркетингу, факультету менеджменту та маркетингу, за підтримки Students’ Science Association (SSA) КПІ ім. Ігоря Сікорського, Української Асоціації Маркетингу (УАМ) та Навчально-дослідницької лабораторії маркетингової аналітики та бізнес-планування.

Шановні учасники та гості конференції. У зв‘язку з подіями, що відбуваются сьогодні у світі, наша конференція відбудеться у онлайн-режимі.Наша команда зібрала для Вас перелік важливих подій, з метою ознайомлення Вас, для успішної участі кожного, у цьогорічній конференції «B2B - Marketing».
29.04 - виступи топ спікерів. Ми запросили спікерів вітчизняних та іноземних компаній, які розкажуть про свій досвід та поділяться корисними порадами. У другій частині очікуємо на засідання секцій, де Ви маєте змогу почути цікаві доповіді студентів.
30.04 - кейс-змагання. Бажаємо наснаги та чекаємо зустрічі на конференції вже 29 квітня! 
З повагою, Організаційний комітет

Анонси

 
Жодних анонсів не було опубліковано.
 
Більше анонсів...

Conference Homepage Image

Інформація про конференціюB2B Marketing - International Conference of the Department of Industrial Marketing, National Technical University of Ukraine "KPI"