брендинг, маркетингові дослідження, позиционирование, стратегічний маркетинг, marketing, industrial marketing, KPI, branding, innovations, positioning, marketig research

"B2B МАРКЕТИНГ" : "B2B MARKETING"

Архіви конференцій

ХVII Міжнародна науково-практична конференція «B2B Маркетинг», 2023

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Київ, UA

Конференція проводиться на базі кафедри промислового маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Перегляд інформації про конференцію

ХV Міжнародна науково-практична конференція «B2B Маркетинг»

КПІ ім. Ігоря Сікорського, кафедра промислового маркетингу
03056, Київ, проспект Перемоги, 37, кім. 256
Київ, UA

September 23, 2021 – September 25, 2021

ХV Міжнародна науково-практична конференці «B2B-Маркетинг» на базі кафедри промислового маркетингу, факультету менеджменту та маркетингу, за підтримки Students’ Science Association (SSA) КПІ ім. Ігоря Сікорського, Української Асоціації Маркетингу (УАМ) та Навчально-дослідницької лабораторії маркетингової аналітики та бізнес-планування.

Перегляд інформації про конференцію

ХІV Міжнародна науково-практична конференція «B2B–Маркетинг»

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Київ

April 29, 2020 – April 30, 2020

ХІV Міжнародна науково-практична конференці «B2B-Маркетинг» на базі кафедри промислового маркетингу, факультету менеджменту та маркетингу, за підтримки Students’ Science Association (SSA) КПІ ім. Ігоря Сікорського, Української Асоціації Маркетингу (УАМ) та Навчально-дослідницької лабораторії маркетингової аналітики та бізнес-планування.

Шановні учасники та гості конференції. У зв‘язку з подіями, що відбуваются сьогодні у світі, наша конференція відбудеться у онлайн-режимі.Наша команда зібрала для Вас перелік важливих подій, з метою ознайомлення Вас, для успішної участі кожного, у цьогорічній конференції «B2B - Marketing».
29.04 - виступи топ спікерів. Ми запросили спікерів вітчизняних та іноземних компаній, які розкажуть про свій досвід та поділяться корисними порадами. У другій частині очікуємо на засідання секцій, де Ви маєте змогу почути цікаві доповіді студентів.
30.04 - кейс-змагання. Бажаємо наснаги та чекаємо зустрічі на конференції вже 29 квітня! 
З повагою, Організаційний комітет

Перегляд інформації про конференцію

ХII Всеукраїнська науково-практична конференція «B2B–МАРКЕТИНГ»

КПІ ім. Ігоря Сікорського
03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37
Київ, UA

April 17, 2018 – April 18, 2018

Конференція проводиться кафедрою промислового маркетингу Національного технічного університету України  "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського".

Розглядається широке коло актуальних питань промислового маркетингу в контекті процесів глобалізації та проблем сталого інноваційного розвитку економіки України.

Перегляд інформації про конференціюB2B Marketing - International Conference of the Department of Industrial Marketing, National Technical University of Ukraine "KPI"